Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Capitan Antonio [ Capitan Antonio / ID: 14]


Capitan Antonio
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Capitan Antonio-Daniel
Varsta reala: 15
Orasul unde traiti: Mattighofen (Austria).
Cu ce va ocupati: Elev.
De cat timp jucati pe server: Pe server am jucat 4 luni, dar sunt membru al comunitatii de 8 luni.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Intre 3-5 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt un player vechi al comunitatii si pe parcursul timp-ului am intalnit multi helperi care nu-si faceau traba cum trebuie, si eu daca as fi acceptat as fi un helper de incredere, de ajutor, cineva pe care te poti baza.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Ma numesc Capitan Antonio-Daniel, am 1,75m , 15 ani si sunt stabilit in austria de 3 ani. Pot vorbi 2 limbi inafara de romana, anume germana si engleza.  


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Capitan Antonio
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Capitan Antonio
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici-o sanctiune.
ID-ul din joc: 14
Averea detinuta in joc: Am 2 masini, un Golf 5 GTI (tunat), un VW Touareg si 8000$ in banca.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nici-o altercalatie. 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Faptul ca pot vorbi germana si engleza este un avantaj pentru mine. As putea sa ajuta jucatorii straini ai servarului. (Daca sunt)
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii noi cu informatii legate de server. Mentine linistea pe server.  
Aveti posibilitatea de a filma în situatiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu OBS.
Esti de acord ca orice minciuna/informatie eronata din aceasta aplicatie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share