Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Manevra Casian [Manevra Casian / ID: 30 ]


Manevra Casian
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:FplayT HardRoleplay Romania

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Casian Marian    
Varsta reala:18
Orasul unde traiti:Brasov
Cu ce va ocupati: Liceu
De cat timp jucati pe server: Din noiembrie 2017
Cat timp acodrati serverului pe zi: 4-6 ore 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece in trecut am avut functia de moderator pe acest server de la care am prins foarte multa experienta in legatura cu roleplay-ul si regulamentul acestuia.Stiu cum sa abordez probleme legate de functia mea.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un om calm care analizeaza problemele de la cap la cap, o persoana serioasa si amabila .Sunt foare deschis sa ajut oamenii si sa le ofer o mana de ajutor atunci cand au nevoie ,sunt o persoana sincera care are respectul la purtator.
 

------  Informatii de pe joc -----

Numele din joc (Buletin):Manevra Casian    
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):?Casian?
Sanctiuni anterioare pe server:-
ID-ul din joc:30
Averea detinuta in joc: GOLF GTI (tunat),BMW E90,Cash(aprox 7000$)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:NU
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):NU
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as dedicat mult mai mult timp server-ului.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul are rolul de a indruma jucatorii,sa ofere sfaturi, sa intervina daca apar conflicte si sa calmeze situatia.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA

Edited by Manevra Casian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share