Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Anderson Alex [ Alex2w /ID: 34 ]


Alex2w
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:FplayT

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Alex
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Brasov
Cu ce va ocupati:Liceu
De cat timp jucati pe server:cam de 6 luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:4-5 ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece o sa fac tot posibilul sa ajut acest server cu orice este nevoie si 
orice player imi cere ajutorul  si vreau sa ajut staff-ul sa avem cel mai bun server

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Sunt un baiat de treaba,social,prietenos,imi place sa lucrez in echipa,si sa cunosc persoane noi,am simtul
umorului dar sunt serios in momentele ce necesita seriozitate.In timpul liber imi place sa ies cu prietenii afara,si sa ma joc anumite jocuri
pe PC dar cel mai mult imi place sa ma joc pe FIVEM 


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Anderson Alex
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alex
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut nici o sanctiune
ID-ul din joc:34
Averea detinuta in joc:8900 de dolari si BMW x5
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca o sa obtin aceasta functie o sa-mi dau tot interesul sa ajut mereu playerii cand au
nevoie de ajutor,si o sa incerc sa mentin in permanenta o stare de rp pe server , o  sa ma  asigur ca orice player se comporta intr-un mod cat mai rp
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Ajuta playeri noi care au o nelamurie, despre regulament,o anumita comanda,si orice intrebare  despre  server 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share