Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Blaga Denis [Semnificativ / 110]


Semnificativ
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:fplayt (FiveM) ------  Informatii din viata reala ----- Numele real : Blaga Denis Varsta reala: 17 Orasul unde traiti: Saarlouis (Germania) Cu ce va ocupati: Scoala De cat timp jucati pe server: 23.08.2018 Cat timp acodrati serverului pe zi: 2 Ore De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca as putea ajuta comunitatea, chiar daca server-ul e la inceput si nu sunt au asa mult timp admini sa se ocupe, si inteleg ca ii le greu. Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un om simplu pe planeta asta, calm si intelegator, fara scandal sau ceva de genu...Blond si c-am mititel, avand 1.70 cm. Clasa a11a si de 7 ani locuiesc in Germania, cum se poate observa ma exprim si putin ciudat cateodata... ------  Informatii de pe joc ----- Numele din joc (Buletin): Blaga Denis Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TholsTor Sanctiuni anterioare pe server: ID-ul din joc: 110 Averea detinuta in joc: ca. 40.000 € Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Poate(de la 1-2 playeri)am facut o chesti non-rp dar sunt si eu om, mai gresesc. Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu. Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa acord mai mult timp serverului. Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Micunealta adminului. Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS (poate putin in lag...) Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share