Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Popovici Bogdan [MeCi / 418]


MeCi
 Share

Recommended Posts

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Popovici Bogdan

Varsta reala: 16

Orasul unde traiti: Braila

Cu ce va ocupati: Fotbal / student.

De cat timp jucati pe server: De 2 saptamani.

Cat timp acodrati serverului pe zi: 7-8 ore minim.

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu Popovici Bogdan cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un tip care dedica foarte mult timp acestui server si caruia ii place sa interactioneze cu playerii, stiu foarte bine termenii roleplay si stiu in diferite situatii sa ii aplic si sa ii explic.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip cu o inaltime de 1.85 CM, 67 KG si imi place sa ma plimb cu bicicleta si sa joc fotbal, sunt o fire care chiar daca are o schimbare de temperament rapida se poate calma destul de usor si sa lase de la ea.

------  Informatii de pe joc -----

Numele din joc (Buletin): Popovici Bogdan

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MeCi

Sanctiuni anterioare pe server: Ban 1 zi. ( mi-a fost tras la roti si nu am oprit si am fugit in continuare, nu cred ca a fost asa de grav)

ID-ul din joc: 418

Averea detinuta in joc: 1 VW Polo full tunning, 1 atv, 1 BMX, 1 Cruiser, 1 skyjet, si 80.000$ pe care ii am la un prieten deoarece vrea sa isi faca bussines si o sa ii primesc inapoi deoarece il cunosc IRL.

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu, sunt playeri care ma urasc din anumite motive copilaresti.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, chiar ma inteleg bine cu membri staff, chiar neasteptat de bine cu uni dintre ei.

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sta mult mai active si as dedica mai mult timp sa ajut si sa invat playerii roleplay.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii noi si pe cei care nu inteleg chiar asa de bine definitiile si roleplay-ul cat si probleme pe care le intampina in timp ce se joaca.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da. ( chiar ieri l-am setat sa nu se mai miste in lag)

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share