Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] George Costin [Loyal to me / ID: 91]


Loyal to me
 Share

Recommended Posts


------  Informatii din viata reala -----

Numele real : George Costin
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Stuttgart
Cu ce va ocupati: Momentan inca sunt elev in clasa a 10-a 
De cat timp jucati pe server: De prima data de cand s-a deschis serverul
Cat timp acodrati serverului pe zi: In jur de 3h sau mai mult
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt destul de activ pe server si stiu Regulamentul Serverului. Stiu 
cum se face RolePlay si stiu cum sa sanctionez playeri cand gresesc.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 16 ani si locuiesc in Germania/Stuttgart. Imi place sa ma joc pe Calculator si imi place sa imi 
petrec timp cu prieteni. Am un program destul de bine pus la punct. Sunt o persoana punctuala si de incredere. 


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): George Carter
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Loyal to me
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut nici o sanctiune pe acest server.
ID-ul din joc:91  
Averea detinuta in joc: In mometul actual am o avere estimata la 50k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu chiar. Singura chestie pe care am patito a fost sa il 
intreb pe Hara la caterinca cum pot iesi din Primarie :))
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai nimic deosebit. Doar as avea mai multa atentie la rp-ul pe care il fac. 
 Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutatul playerilor. Si in general Stafful ar trebuii sa fie un exemplu la rp pentru playeri noi. 
 Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, pot filma cu obs-ul in 1080p 60 fps.
Esti de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt constient de asta.
Edited by Loyal to me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share