Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Serban Tataru [ Serban / ID: 658 ]


Serban
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:FplayT Hard Roleplay.

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Serban Tataru
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev in clasa a 11-a.
De cat timp jucati pe server:Cam de 2saptamani.
Cat timp acodrati serverului pe zi:intru cam pe la 11 dimineata si ies pe la 3 noaptea, deci vreo 16 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt matur, sunt on toata ziua, am experienta in acest domeniu, am fost admin/ helper si pe alte servere, si chiar cred ca as merita acest grad.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om, matur pentru varsta mea, calm, caruia ii place sa faca bine, sa ajute oameni, prietenos, dar si sever daca trebuie.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Serban Tataru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Serban
Sanctiuni anterioare pe server:Kick, deoarece am intrat din greseala pe contrasens.
ID-ul din joc:658
Averea detinuta in joc:M4, Panamera, 37k cash, Firma cu capital 150k.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As deveni poate, mai corect, mai mult timp on si mai bucuros.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai, rolul unui HELPER este sa mentina chat-ul curat, fara injuraturi/certuri, si sa pastreze serverul curat, fara fail-rp si sa raspunda la apeluri si sa incerce sa repare situatia respectiva.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, OBS.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share