Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bucur Robert [Bucur "RaT3" Robert ID:53]


Bucur "RaT3" Robert
 Share

Recommended Posts

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Bucur Robert
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
De cat timp jucati pe server:De la inceput
Cat timp acodrati serverului pe zi:4-5 ore cateodata si 10
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit deoarece am mai fost si inainte admin si am facut treaba buna.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Amabil, usor irascibil, de treaba si ma implic foarte mult in RP


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Bucur Robert
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RaT3
Sanctiuni anterioare pe server:-
ID-ul din joc:53
Averea detinuta in joc:m5e60,1310sport 3k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta jucatori server-ului la nevoie si as rezolva situatiile nonrp raportate de catre ei
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri,sterge masini abandonate si trailere la trucker.In mare, are grija de playeri  
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Nup
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:BineInteles

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2018 at 2:38 PM, Bucur "RaT3" Robert said:

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Bucur Robert
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
De cat timp jucati pe server:De la inceput
Cat timp acodrati serverului pe zi:4-5 ore cateodata si 10
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit deoarece am mai fost si inainte admin si am facut treaba buna.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Amabil, usor irascibil, de treaba si ma implic foarte mult in RP


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Bucur Robert
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RaT3
Sanctiuni anterioare pe server:2 banuri meritate.
ID-ul din joc:53
 Averea detinuta in joc:dacia 1310 sport bmw seria6 bmw isseta panamera turboS vip M4 gts vip X5m etc 75k banet
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta jucatori server-ului la nevoie si as rezolva situatiile nonrp raportate de catre ei
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri,sterge masini abandonate si trailere la trucker.In mare, are grija de playeri  
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Nup
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:BineInteles

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share