Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] pRoteina (292/ Despablito Banderas


pRoteina
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Andrei
Varsta reala:20
Orasul unde traiti:Ploiești, dar mai frecventez și prin Bacău
Cu ce va ocupati:Stundent
De cat timp jucati pe server:7-8luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:5-6-7 ore, depinde de zi
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Hmm, buna intrebare,am făcut cererea asta, nu doar pentru sa mi scrie la nume “helper” o fac pentru a mi da toată silință sa fiu un exemplu de helper, care își face treaba și nu abuzează de acest grad.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)
Aici sunt praf, am 1,80 85kg,ador foarte mult sportul, sunt student, îmi place sa fiu dependent, poate un pic și pe banii părinților, uneori sunt o fire emotiva,și îmi place sa comunic cu toată lumea,sa glumesc in rest chiar nu as știi ce sa mai spun despre mine P.S:#HaraGras

------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Despablito Banderas
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):pRoteina
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut
ID-ul din joc:292
Averea detinuta in joc:7k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu m-aș caca pe mine ca am helper, cum o fac alții 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:In opinia mea, un helper se ocupa cu oridinea și ajutorul de pe server, ajutând playeri cu orice fel de problema, fie ea mică sau mare.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share