Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bavaro Minimal [ minimaL / ID: 343 ]


minimaL
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: 1

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Ianis.
Varsta reala: Am varsta de 14 ani.
Orasul unde traiti: Locuiesc in Cluj-Napoca.
Cu ce va ocupati: Elev.
De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Depinde de zi, undeva la 4-5 ore chiar si mai mult.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat cu capul pe umeri,
stiu sa tin o functie si totodata imi place sa ajut pe oricine, indiferent de situatii.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Numele meu este Ianis si am varsta de 14 ani. Locuiesc in Cluj-Napoca un oras frumos din punctul
meu de vedere. Sunt in baiat prietenos, vesel si glumet deoarece mie imi place sa ma simt bine si sa-i fac si pe ceilalti sa se simta bine.
Imi place sa-i ajut pe ceilalti in limita posibilitatilor. Pot spune ca pun suflet in tot ceea ce fac, dar daca gresesc cu ceva incerc sa 
remediez si trec mai departe, ca tot omu fiecare mai greseste.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Bavaro MinimaL.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): minimaL.
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
ID-ul din joc: Detin ID-ul 343.
Averea detinuta in joc: Detin un Porsche 911 Turbo S, Un Alfa Romeo Giulia si inca vreo 50k in mana.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand, daca as detine aceasta functie as incerca sa ajut cat se poate de mult
playerii, deoarece toata lumea intreaba pe chat cate ceva si nu e niciun helper care sa-i ajute, mai ajuta jucatorii care sunt on cu cate un
sfat. Si in al doilea rand as incerca sa ridic nivelul de roleplay si bineinteles sa le usurez munca Ownerilor.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa in mare parte de playeri, ajuta playerii noi si le da niste sfaturi celor
care sunt la inceput.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share