Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Alden Bradley


Synonim
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Alden
  • 1.2 Prenume: Bradley
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 1.84
  • 1.6 Greutate: 89kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:757-2684

 

INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:-
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: -
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:-
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:-
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:-
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:-
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, engleza,germana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Delivery

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa fac parte din cercul de politisti deoarece este ceva minunat cu ceea ce se ocupa departamentul Paleto Bay, supravegherea si pastrarea atenta a ordinii publice.Vreau sa lucrez intr-un colectiv unit, de nota 10 si respectuos. De asemenea, imi doresc sa ajut aceasta factiune, sa contribui la activitatea ei si sa incerc sa devin respectat si sa-mi formez un nume.Consider ca membrii sunt amabili, au cei sapte ani de acasa, sunt cu capul pe umeri, exact cum sunt si eu si de aceea presupun ca ne vom intelege.As dori sa ma alatur acestui Departament deoarece :Este un  Departament respectat, si el respecta la randul lui . Aici sunt cei mai seriosi oameni cu idei si planuri mai diferite fata de restul, am ce invata. Eu merg pe principiu "Cine se aseamana, se aduna!", aceasta este Departamentul meu de suflet si va ramane pentru totdeauna.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma diferentiez de ceilalti candidati sunt rabdator,sunt amabil,sunt ambitios daca imi propun ceva aia fac,sunt respectuos cu cei din jur,sunt onest,sunt un baiat foarte calm,sunt ordonat in viata,sunt loial,sunt foarte priceput in ceea ce fac,sunt realist,sunt optimist.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume:Bogdan
  • 4.2 Vârsta:20
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Petrosani
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:2015
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Am jucat in trecut pe comunitatea FplayT iar acum joc de 1 saptamana.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?:1175
  • 4.7 Alte informații:Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

tBo8WUg.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Felicitari! A-ti fost ADMIS mai departe pentru interviu, va asteptam pana pe data de 10/09/2018 pentru a sustine interviul.

Pentru mai multe infromatii luati legatura cu Chestorul General Carlito Navarro printr-un E-Mail. (( PM pe discord ))


Data: 09/09/2018
Semnatura Diviziunea de Recrutare si de Munca: D.R.M.
Semnatura Chestor General: Navarro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share