Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Pompița Claudiu [Zompyy / 439]


Zompyy
 Share

Recommended Posts

APLIC PENTRU SERVER BLUE

------  Informatii din viata reala -----


Numele real : Popescu Matei 
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Bucuresti 
Cu ce va ocupati: elev 
De cat timp jucati pe server: 181 ore ( in momentul de fata )
Cat timp acodrati serverului pe zi:  +3 ore 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Am mult timp liber si dispun de un pc care poate filma atunci cand este nevoie , ma enervez foarte greu si am foarte multa rabdare
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)  am foarte multa rabdare ,  stau seara in principu 3-4 ore , si dimineata , la amiaza nu prea pot ca am scoala
------  Informatii de pe joc -----
Numele din joc (Buletin): Pompita Claudiu 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Zompyy

Sanctiuni anterioare pe server: nu am 
ID-ul din joc:439

Averea detinuta in joc: o casa , 3 masini , 3 MIL (in momentul actual )
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu , chiar din contra sunt politist si lumea ma stie de bine pe server inclusiv mafia 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre administratori?(exemple): Am intrat cu masina in Beea, ea nu s a suparat si a fost ok 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sunt convins ca cei care sunt helper in momentul de fata  nu pot sa stea 24/24 in game asa ca find mai multi putem sa ne coordonam programul , fiind si helper pe discord mai ajut lumea daca sunt la scoala prin aplicatia discord sunt on 24/24 si se poate da mesaj la orice ora  
Cu ce credeti ca se ocupa un Moderator: ajuta playeri ca sa fie un joc cat se poate de RP si sa nu strice distractia nimanui 
Pentru ce functie aplicati?: Helper 
Ave?i posibilitatea de a filma în situa?iile în care este nevoie de ãsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS 1060 p (full hd )
E?ti de acord ca orice minciuna/informa?ie eronata din aceasta aplica?ie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Cu siguranta , tin la personajul meu din joc si la reputatia mea , si nu a-si face asta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share