Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Vasile Felix [ID 32]


Obama
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Vasile
1.2 Prenume:Felix
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 30
1.5 Înălțime: 1,85
1.6 Greutate: 75 kg
1.7 Naționalitate:Roman
1.8 Adresă:Blvd Paleto, House Number 2
1.9 Număr de telefon:021-9177
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, pentru viteza
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, o data
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:in engleza si germana
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Cadet Paleto Bay, Los Santos Ofiter
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Spitalul Paleto Bay Medic Asistent,Spitalul Los Santos Chirurg, Taxi
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Taxi, Mechanic
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Deoarece tocmai am venit in oras, m-am mutat la casa cu familia mea din Los Santos, si doresc sa fac un job potrivit, aproape de cei dragi cu un salariu decent, imi place lucrul in echipa, si zic ca acest job mi se potriveste
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma diferentiaza de ceilalti candidati ca am multa experienta in acest job, avand relatii si multe informatii despre acest Paleto Bay, avand experienta si in prim-ajutor sau etc.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

4.1 Prenume:Denis
4.2 Vârsta:16
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucharest
4.4 De când vă jucați GTA V?:3 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:1 an jumate
4.6 Ce ID aveti in joc?:32
4.7 Alte informații:-

 

Edited by Kiba
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost ACCEPTATA! Felicitari! Acum urmatorul pas este  sa trimiteti un E-mail catre Chestorul general pentru interviu. (( PM pe discord ))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Kiba locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share