Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Doru Cleanta [ 1379]


GoLaNuManevra
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Cleanta
  • 1.2 Prenume: Doru
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 1,90
  • 1.6 Greutate: 80 kg
  • 1.7 Naționalitate: Americana
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay nr. 34
  • 1.9 Număr de telefon:  285-6388

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:  Am primir o contranventie cand am avut neoane la masina.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da. 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am trimis o aplicatie de angajare la Taxi Paleto Bay si am fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost curier si taximetrist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa devin politist deoarece, bunicul meu a fost comisar sef la Departamentul de Politie din orasul Los Santos si ma invatat de la varsta de 17 ani cum sa trag cu armele, iar la varsta de 20 ani am plecat in armata. Cand m-am intors la varsta de 22 ani inapoi, bunicul meu a fost omorat de mafiotii din orasul Paleto Bay. Din pricina asta vreau sa devin politist, sa pot face orasul fara mafiotii.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu cred ca sunt diferit deoarece eu o sa stau mereu în oraș nu o sa fiu niciodată plecat nu o sa iert pe nimeni, iar eu după cei care încearcă sa fuga de mine o sa ma duc după ei  și nu o sa ii iert o sa fiu nemilos, eu sper ca dacă aceasta cerere va fii acceptata eu o sa fiu un angajat model.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume: Dorin
  • 4.2 Vârsta: 16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2-3 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 4-5 luni
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?: 1379
  • 4.7 Alte informații: Va multumesc ca ati avut timp sa cititi aceasta aplicatie.
Edited by Kiba
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost ACCEPTATA! Felicitari! Acum urmatorul pas este  sa trimiteti un E-mail catre Chestorul general pentru interviu. (( PM pe discord ))

Link to comment
Share on other sites

  • Kiba locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share