Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Dragomir George(68)


george troacva
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Gherghina 
  • 1.2 Prenume:Gigel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1.82
  • 1.6 Greutate:68
  •  1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:in masina 
  • 1.9 Număr de telefon:935-1925

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, in Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Verdictul a fost 'respins'
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost mecanic in trecut.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Sunt o fire sportiva,energica ,activa si sociabila. Deoarece de mic am visat sa fiu politist si sa pot ajuta pe cei din jur indiferent daca imi pun viata in pericol sau nu,nascut in Paleto Bay crescut de bunici fiindca nu am avut sansa sa imi cunosc parintii.Din acel moment mi-am jurat ca o sa fac tot ce este mai bun sa imi apar bunicii si sa nu ii pierd si pe ei.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca ma diferentiez de restul candidatiilor prind abilitatile mele de condus ,de tras ,de percepere a situatiilor logice si de comunicare . Pe langa aceste lucruri cred ca m-am facut destul de inteles prin motivele de mai sus,acelea sunt o particica mica ce m-ar diferentia de restul canditatilor . Pe langa aceste abilitati am o placere nedubioasa pentru gogosi.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume:Dragomir
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Vrancea
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:1 an
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:6 luni
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?:68
  • 4.7 Alte informații:-
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost RESPINSA! Ne pare rau dau nu indepliniti toate conditiile necesare momentan. Sunteti bine venit sa incercati si la urmatoarea sesiune de recrutari!

Link to comment
Share on other sites

  • Kiba locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share