Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] James Collins [411]


cioxbb
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:  Collins
  • 1.2 Prenume:  James
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.82 m
  • 1.6 Greutate: 74 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Americana
  • 1.8 Adresă: Nu detin o casa inca.
  • 1.9 Număr de telefon :805-9339

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Da, cocaina si cannabis.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, daca nu ma insel doua, una pentru viteza si una pentru nerespectarea culorii semaforului.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca barman intr-un club, apoi cu niste sprijin am devenit co-proprietar al salii de forta.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Inainte de tot v-as ruga sa imi scuzati sinceritatea, dar nu vreau sa mint legat de anumite lucruri intr-un oras atat de mic, mai ales departamentului. La inceput, cand am venit in oras, am avut cunostinte si dreptul la niste alegeri, insa nu le-am facut pe cele mai corecte. Am ales sa ma alatur unei organizatii de provincie Italiana, pentru ca eram nevoias din punct de vedere al banilor. Nu prea am comis infractiuni, adica nu am omorat pe nimeni, nu am agresat niciun nevinovat, nu am produs pagube, insa am avut indatorirea de a face trafic de tigari si de a monitoriza afacerea. In urma revenirii dintr-o vacanta recenta, am primit vestea ca coechipierii mei au fost implicati intr-o "Vendetta", o parte din ei au murit, supravietuitorii parasind orasul pentru siguranta. Mereu m-am simtit vinovat pentru alegerea facuta, insa acum mi s-a oferit o portita in a ma indrepta fara sa platesc cu pretul vietii. Acum banii nu mai reprezinta o necesitate pentru mine, si chiar imi doresc sa ma indrept, si sa ma revansez orasului pentru cine eram inainte. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am fost invatat inca de mic sa traiesc cu anumite principii, am fost crescut doar de tata, care a murit dupa un an in care a fost internat, moartea era asteptata, insa odata cu el, am simtit ca am murit si eu. Moartea nu ma sperie, insa vreau sa traiesc sa simt ca aduc pacea in lumea mea. Eram considerat foarte curajos, insa nu si prost, adica nu tupeist. De asemenea, am invatat ca a nu fi loial se poate plati cu pretul vietii.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Alexandru Codrin
  • 5.2 Vârsta: 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Focsani
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: 1 an si cateva luni.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 2-3 luni.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 411
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da
  • 5.13 Alte informații: Sper daca sunt acceptat sa nu primesc CK, povestea IC avand putina logica si OOC, fiind fost membru de mafie nu am tradat mafia sa ajung civil, s-au lasat de server si a fost alegerea mea sa incerc sa devin politist, nu mafiot din nou :D
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


CV-ul dumneavoastra a fost ACCEPTAT


[OOC]INFORMATII: Urmatorul pas este sa ma contactezi pe discord pentru un mic interviu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share