Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Muresan Alexandru [986]


Lupix
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Muresan
  • 1.2 Prenume: Alexandru
  • 1.3 Sex: M (masculin)
  • 1.4 Vârsta: 29 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.71
  • 1.6 Greutate: 72KG
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 878-3400

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,nu sufar de orice boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu ,nu sufar de orice boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu,nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,am primit o contraventie pentru trecere pe culoarea rosie a semaforului.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,am cunostinte lingvistice si in engleza,dar si franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da,am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat. 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu,doar la Politie.
    3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut,am fost Miner,Petrolist,Sofer pe Tir.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie deoarece vreau sa ii calc pe urme si sa il cinstesc pe tatal meu, carea a fost ucis intr-o descindere in 2005. Am fost admis la Academia de politie din Sandy Shores dar a trebuit sa renunt deoarece nu aveam destul suport financiar. Acum am reusit sa ma pun pe picioare si am decis sa ma alatur fortelor statului. In prezent ,ma trezesc de dimineata langa o familie si ma pregatesc sa merg la slujba pe care o ador.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Vreau sa spun ca muncesc din greu pentru binele meu si al familiei mele. Nu renunt usor la o provocare mai grea si niciodata nu las balta ceva deja inceput. Incerc sa nu mint, dar cateodata fac acest lucru pentru a ii proteja pe cei din jurul meu. Consider ca am un rationament corect fata de ceilalti si doresc sa invat din greseli, cum fac majoritatea oamenilor.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Alexandru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15 ani jumate.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V de 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : ma joc pe serverul FplayT din noiembrie ,anul trecut.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 270 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 986
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da ,le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da,l-am citit.
  • 5.14 Alte informații :-
Edited by Lupix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share