Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tataru Serban [ Serban / ID: 58 ]


Serban
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Tataru Serban
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 1 an.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Intre 2 si 6 ore pe zi in timpul saptamanii iar in weekend de la 5 ore in sus.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am experienta, sunt matur, stiu sa fac roleplay, am mai fost helper pe acest server dar am fost scos pentru inactivitate din motivul ca mi s-a ars placa video, si am mai fost helper/admin pe alte servere.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Sunt un baiat din Bucuresti, am 17 ani, sunt la liceu, imi place sa ma joc pe PC in special Fivem pe serverului FPlayT, imi plac enorm masinile si tot ce tine de motoare, sunt matur, am simtul umorului si ma consider responsabil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionescu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AK-47 Master
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban din greseala, Ban 3 zile pentru coruptie PD.
  • ID-ul din joc: 58
  • Averea detinuta in joc: Rolls Royce Cullinan, Bugatti Chiron, McLaren Senna, Ferarri 488, Ferrari FXX, $70.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  M-as bucura, as fii poate si mai activ pe server, si as incerca pe cat posibil sa ajut cat mai multi oameni cat mai bine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu indrumarea playerilor noi pe server, cu acceptarea ticketelor si incercarea de a rezolva problema respectiva, stergerea masinilor in plus, si mentinerea calmului si pacii pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share