Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Fieraru Nicolas [3152]


Recommended Posts


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Fieraru
  • 1.2 Prenume: Nicolas
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.85 m.
  • 1.6 Greutate: 80 kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: 4, MAJESTIC ET. 9 [Clasa B]
  • 1.9 Număr de telefon:  904-2465

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Niciodata!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, niciodata!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,  (8)03. Conducere imprudenta. 
    2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata pana acum.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, Engleza, Franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul medical Los Santos (Acceptat)
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist / Sofer autobuz avansat.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos, deoarece doresc sa ajut la prinderea oamenilor periculosi si sa prind persoanele care incalca legea. De cand m-am nascut am vazut in aproape fiecare coltisor din orasul nostru frumos cate o infractionalitate si vreau sa ajut si eu la prinderea oamenilor care fac rau. Meseria pe care am avut-o pana acum a fost una destul de periculoasa si pot spune ca am vazut lumea cu alti ochi decat ceilalti simpli cetateni. Consider ca eu si cu viitorii mei colegi din Departamentul de politie Los Santos putem sa facem o echipa perfecta, acesta fiind unul dintre scopurile mele. Pe langa toate acestea bine inteles ca-mi place sa fac aceasta meserie si o sa-mi dau viata daca este nevoie, ca totul sa fie bine in oras. Ma consider un om care poate sa prinda oamenii periculosi. Nu este prima data cand imi depun cv-ul, dar este prima data cand simt cu adevarat ca vreau sa ma alatur si ma simt pregatit 100% pentru acest job.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine ma diferentiaza de ceilalti candidati, meseria pe care am avut-o, am fost Medic Primar si pot spune ca stiu foarte bine cum stau lucrurile prin oras. Am invatat foarte multe in acest timp despre politie in general. Felul in care ma comport si faptul ca ma dedic total in ceea ce fac pot spune ca ma mai avantajeaza. Ma imprietenesc cu oricine daca si el vrea si nu fac favorizari niciodata, mai ales atunci cand vine vorba de rasa. Treaba mi-am facut-o mereu foarte bine si asa va fi facuta si de acum incolo. Am multe cunostinte pe parte de limbi straine. Stiu sa iau o decizie buna in timp scurt si eficient. Sper sa va fie si dvs. pe plac aceste mici calitati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Alexandru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am 15 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Pitesti.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De 4 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 4 luni pot spune.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Am 406 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3152
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat si sper sa fiu acceptat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share