Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popa Claudiu [ Roby Roberto FCSB / ID: 97 ]


Roby Roberto FCSB
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Alexandru Claudiu
  • Varsta reala: 14 jumate
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Clasa a VIII-a 
  • De cat timp jucati pe server: 6-7 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Peste 5 ore!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu prea as merita aceasta functie pentru ca stiu ca sunt inca in perioada de dezvoltare, dar eu as vrea functia de helper pentru a ajuta server-ul si nu vreau sa se mai faca atat failrp + ca eu pot ajuta playerii noi pentru ca eu sunt intelegator!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 14 ani din Galati, caruia ii place sa se joaca mult FiveM si ETS2. Pasiunea mea este gaming-ul. Sunt calm, intelegator si stiu de gluma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popa Claudiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Roby Roberto FCSB
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 97
  • Averea detinuta in joc: 50k + BMW M5 E90 + Mazda Miata MX-5
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ba din contra, ma inteleg chiar bine cu membrii staff'ului
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu as sta mai mult pe sv sa ajut sv-ul. Adica as sta numai pentru apelurile la admin pentru ajuta playerii noi sau playerii care au avut o actiune Fail-RP
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa in general de warn-uri, in caz de un player face fail-rp si sa ajute playerii noi, sa le arate unde e Showroom-ul,Jobul de ( Tirist, Cris-Tim)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share