Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cristian Gabriel [ Cristian Gabriel / 50 ]


CristiaN07
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real : Cristian Gabriel
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Erfurt (sunt din Iasi)
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev , in timpul liber joc tot felul de jocuri in special FiveM si sunt pasionat de Rugby
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 1 an si jumatate ( am facut o pauza de 2 luni in timpul asta )
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: Inn timpul saptamanii cam 5-6 ore si in weekend in jur de 7 ore .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma simt in stare sa gestionez un apel de admin  si imi doresc sa ajut comunitatea chiar de cand am inceput sa invat cu ce se mananca RolePlay-ul + (Cunosc regulamentul in intergime )
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Ma numesc Cristian sunt un baiat simplu nascut in Iasi , hobby-urile mele sunt jocurile pe PC si Rugby-ul , sunt o persoana calma cu simtul umorului , sii..... cam atat

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cristian Gabriel 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CristiaN Gabriel
  • Sanctiuni anterioare pe server: Detin un warn pentru ca am intrat in portbagajul unui player fara sa rolez.
  • ID-ul din joc: 50
  • Averea detinuta in joc: BMW x5  ,  3k LEI  ,  3 masini V.I.P  si V.I.P Bronze 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu (chiar cu unii sunt prieten destul de buni)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Asi fi mai activ pe server decat inainte si asi incerca sa invat pe cei ce nu se pricep in ceea ce inseamna RP din ce stiu eu + ca vreau sa ma depasesc pe mine insumi in RolePlay
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa accepte apelurile de admin cand nu este in RP sa dea Delete Vehicle la masini sa dea warn-uri celor veniti pe server cu motiv de troll, failrp , RDM , VDM (si asa mai departe) si sa rezolve cazurile de fail rp dintre playeri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da ( OBS )
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share