Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Lupescu Claudiu [ Lupescu Claudiu / 25331]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stancu Claudiu
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Merg la liceu ca orice elev obisnuit, ma implic in afacerea parintilor si ocazional fac streaming pe twitch
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt destul de activ pe server (minim 3 ore pe zi) , imi place sa ajut lumea cu tot ce pot indiferent ca sunt certat cu acea persoana sau nu si imi place sa privesc lucrurile in obiectiv din orice perspectiva!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Numele meu este Claudiu, sunt elev in clasa a XI - a, am 17 ani si ador sa petrec timpul liber atat pe server, cat si sa mi l petrec alaturi de familie si prieteni! Sunt o fire rationala , prefer sa gandesc de 2 ori inainte sa spun ceva, sunt destul de vesel in mare parte deoarece imi place sa le ofer oamenilor buna-starea pe care o merita.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lupescu Claudiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ItsWolf04
  • Ore jucate pe server: aproximativ 230 
  • De cat timp jucati pe server: Din august 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 3 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 25331
  • Averea detinuta in joc: 50k(in banca) iar ca obiecte cap de tir, prelata mare, multe alte masini si motociclete
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As petrece mai mult timp pe fivem decat de obicei avand in vedere ca voi dispune de o functie destul de importanta in cadrul serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER trebuie sa ajute persoanele indiferent de disputele lor anterioare ic/ooc. Helperul, pe langa obligatia de a ajuta cetatenii orasului, are obligatia de a sterge masinile abandonate pentru a diminua lagul de pe server. Iar in legatura cu ticketele , HELPERUL ar trebui sa le faca cu simt de raspundere si ratiune!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share