Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexis Gaitan [ mZq / ID: 458 ]


mZqreal
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Gatan Alexandru-Adrian
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Hunedoara
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ 1 luna
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: 3-4ore , depinde de zi la zi
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca as merita aceasta functie deoarece , am mai avut experiente si pe alte jocuri spre ex MTA , Sa:Mp , etc unde  am reusit sa fiu cel mai bun admin de pe server , de la 0
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Ma numesc Alexandru , sunt din Hunedoara si am 14 ani. Imi place fotbalul , plimbarile lungi cu bicicleta , si sa ma joc pe calculator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alexis Gaitan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mZq
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da , am 1 warn , din cauza ca am intrebat o informatie IC pe chat-ul OOC
  • ID-ul din joc:458
  • Averea detinuta in joc:80,000$ , un Dodge Challenger SRT , un M3 F80 , un M5 E60 , un Yamaha R6 , un M3 E36 si un Audi S4
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai in primul rand , as ajuta toti playerii noi/vechi , care au nevoie de informatii , as sanctiona fiecare player cand greseste , deoarece majoritatea fac ceva si cand vine un helper/admin , o intorc si zic ca nu au facut acel lucru ... ... .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa , cu ajutatul playeriilor noi , cu diferite informatii , cu mentinerea calmului pe server , mentinerea roleplay-ului pe server , deoarece daca nu e un helper/admin pe server, cam majoritatea playeriilor fac de capul lor tot ce vor , cu ajutatul playeriilor in general.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da , am OBS-ul.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
 
Edited by mZqreal
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share