Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rosswald Zimmermann [949]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Zimmermann
  • 1.2 Prenume: Rosswald
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.95
  • 1.6 Greutate: 95kg
  • 1.7 Naționalitate: German.
  • 1.8 Adresă: Sub-Pod
  • 1.9 Număr de telefon: 713 - 2832

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Slava domnului, nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am din fericire nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, pentru crima nici o data.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, pentru niste incalcari in trafic.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nici nu am incercat nici o data.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, cum am mai zis pentru niste incalcari in trafic. (condus la rosu/trecut pe Linie Dubla continua)
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Cunosc Limba Rusa, Limba Engleza si mai cunosc Limba Chineza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am trimis 2.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: O data am fost respins si a doua incercare am fost acceptat si am ajuns la gradul de Cadet.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, Spitalului Roman.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat si am ajuns Asistent Medical.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost vanzator la magazin, Mecanic si Scafandru

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Buna ziua as dori sa ma inrolez in Politia Romana deoarece iubesc linistea si pacea in oras. Nespus de mult imi mai doresc sa intru un Politia Romana deoarece din scoala/liceu am fost un elev exemplar si as dori sa continui in aceeasi directie si sa scap de toate persoanele care se ocupa de ilegalitati. Cred eu ca pot aduce foarte multe beneficii acestui departament deoarece lucrez foarte bine in echipa si sunt un bun ascultator. Vreau sa dovedesc ca nimeni nu este mai presus decat legea,iar oricine o incalca sa fie pedepsit ca atare.Imi doresc sa ii fac pe cei care nu respecta legea sa o respecte si sa ajut cetatenii acestui oras ! Toata viata mea in acest oras credeam ca Politia este o simpla factiune Guvernamentala simpla, crescand am realizat ca defapt aceasta este una foarte avansata, iubitoare si care necesita devotament si multa dragoste fata ceea ce faci! Sa nu uit sa mentionez ca bunicii mei au fost politisti pana la varsta de pensionare, Politia Romana pentru ei a fost o experienta care nu o v-or uita nici odata ceea ce vreau sa fie si pentru mine. La varsta de 16 ani am tras prima data din pisto Airsoft si mi-a placut, incet incet am ajuns ca sa fiu in lista de TOP 10 tragaci din orasul meu natal. De atunci am ajuns sa fiu o persoana cu Adranalina in sange.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt diferit de alti candidati deoarece sunt foarte iubitor de ceea ce fac si niciodata nu am ajuns sa zic 'Gata, nu mai pot ma las', NU! Mereu mi-a pasat de bunastarea oamenilor din jur si incerc, pe cat posibil sa-i inteleg.Pot spune ca iubesc sa invat lucruri noi si abia astept sa fiu instruit ca la carte de catre seniorii politiei noastre. Simtul umorului il am si stiu cand e timpul de a glumi si cand e timpul de a fi serios, de obicei la scoala imi placea sa incerc sa ii calmez pe copii care se bateau indiferent ca ajungeam sa fiu eu batut. Toata viata mia placut linistea din acest motiv vreau sa intru in Politia Romana si sa o mentin in tot orasul.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ma numesc Nikita
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : Am ajuns la varsta frumoasa de 16 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Provin din Orasul Chisinau Republica Moldova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA V de cam 4-5 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Joc pe sv FPlayT de cam un an si 6 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : Am 430 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 949
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Desigur.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, de cateva ori.
  • 5.14 Alte informații : O seara frumoasa in continuare ❤️
Link to comment
Share on other sites

 

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Rosswald Zimmermann, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share