Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rodriguez Escobar [ StefanZowie/ID:74 ]


Stefanzowie
 Share

Recommended Posts

  • Numele real :Berca Adi Stefan
  • Varsta reala: 14.
  • Orasul unde traiti:Targu-jiu
  • Cu ce va ocupati:Scoala Gimnaziala
  • De cat timp jucati pe server:De  6 luni
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:3-4 ore in timpul saptamanii,iar in weekend 5-6 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie,deoarece in urma orelor acumulate pe acest server,am trecut prin multe situatii de rp,invatand din toate cate ceva.In urma acestor experiente,eu cred ca am acumulat destule cunostinte astfel incat pot ajuta orice player in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Sunt un baiat simplu din Targu-Jiu caruia ii place sa se joace pe calculator.Fiind respins din anumite cercuri de prietenie,am decis sa ma joc fivem.Intrand in factiunea de "medici" am descoperit niste oameni de treaba,care mi-au devenit prieteni.
  •  

    Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Rodriguez Escobar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):StefanZowie    
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut in trecut un ban de 7 zile pentru ca am acumulat prea multe warnuri
  • ID-ul din joc:74
  • Averea detinuta in joc: 800.000$=Un nissan nismo gtr,Mercedes AMG GTS,Jeep Trailcat,Aprilia RSV4 si apartamentul Paleto Bay 15
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fac in asa fel in cat si cel care a gresit sa inteleaga ceva,pentru ca pe viitor sa nu mai faca acea greseala.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu informarea/ajutarea playerilor noi in situati rp
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sunt constient si de acord.

 

Informatii de pe joc:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share