Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Abdul Hasan[325]


RoBy0
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Abdul 
1.2 Prenume: Hasan
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 22
1.5 Înălțime: 1,80
1.6 Greutate: 82 kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: -Mirror West Park
1.9 Număr de telefon: 606-8332
 
INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de nici o boala Cronica .
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de nicio boala Fizica .
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu , pentru ca nu sufar de nici o boala .
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat pentru o crima .
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da , am fost arestat pentru o infractiune .
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu 
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am primit o contraventie pentru trecerea pe culoarea rosie a semaforului .
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da .
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da , am avut permisul suspendat .
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , sunt capabil sa scriu cat si sa vorbesc in limba Romana .
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , pot scrie cat si comunica in limba Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu , nu am mai trimis o aplicatie de angajare catre orice alta agentie a statului .
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic , Artist in Tatuaje , Sofer Autobuz Avansat , Petrolist , Bursa transport ( TIR ) , Miner .

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Inca de mic copil mi-am dorit sa fiu de partea legii, sa fiu capabil de a instaura si a mentine linistea ordinii publice, iar cu trecerea timpului, mi-am stabilit alte teluri, precum acela de a elimina activitatile ilicite, sau macar de a le reduce la minim. Doresc a impartasi calitatile unui politist si cu cetatenii din Paleto Bay: corectitudinea si respectul. De asemenea, aceasta oportunitate, de a face parte din Departamentul de politie este cheia spre a reusi sa-mi ating adevarata chemare si de a da randament 100% in actiuniile mele, din cadrul acestui Departament.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca sunt o persoana sociabila, prietenoasa, care stie sa lucreze intr-un grup de oameni. Sunt intelegator, cooperativ si sunt in stare de a accepta 
critici constructive, pe care mereu incerc sa le ascult si sa le integ pe cat posibil, pentru a reusi sa ma imbunatatesc constant. Sunt o persoana calma, care nu-si pierde cumpatul in situatiile critice. Dar am si defectele mele: 
sunt o persoana incapatanata, acest lucru poate fi si un atuu, deoarece daca incep o actiune, nu voi renunta la aceasta pana nu o voi duce la capat

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Roberto
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti 
5.4 De când vă jucați GTA V? : din 2017
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : de 1 an
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :630
5.7 Ce ID aveti in joc? : 325
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii .

Link to comment
Share on other sites

 

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Abdul Hasan, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share