Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Anderson Alex [ Alex2w/ ID: 185 ]


Alex2w
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real :Alex
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Liceu
  • De cat timp jucati pe server:De cand s-a deschis
  • Cat timp acodrati serverului pe zi: minim 2-3 ore
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece am o experienta destul de mare in Rp, imi place sa ajut playerii cand au nevoie ,si daca voi primi aceasta functie am sa ma implic cat de mult pot pentru a mentine in permanenta un RP pe sv
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):sunt o persoana de treaba,sociabila,imi place sa cunosc mereu persoane noi,am simtul umorului dar sunt si serios cand este nevoie,in rest chiar nu stiu ce sa mai spun  despre mine

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Anderson Alex
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alex
  • Sanctiuni anterioare pe server:nu am 
  • ID-ul din joc:185
  • Averea detinuta in joc:BMW M8
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai atunci cand un player greseste cu ceva am sa-l fac sa inteleaga ce a gresit ,si cum ar fi putut proceda pentru a evita crearea unei situatii  NON-RP
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii noi,dar si pe cei vechi atunci cand au nevoie de o informatie despre server,supravegheaza playerii si ii sanctioneaza atunci cand este nevoie
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share