Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Abecedar Gheorghita [20570]


Zaki
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Abecedar
  • 1.2 Prenume: Gheorghita
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 20 de ani.
  • 1.5 Înălțime: Inaltimea mea este una de aproximativ 1.83.
  • 1.6 Greutate: 74 kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Tocmai ce m-am mutat recent in zona Vespucci Bulevard nr. 12
  • 1.9 Număr de telefon: 264-7682

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Dupa cum am specificat mai sus, din fericire nu sufar de nicio boala si nici pe viitor nu imi doresc.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat pentru crima niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat deloc pana acum.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substante interzise deloc pana acum si nici pe viitor nu voi face.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost sanctionat contraventional o singura data deoarece ma grabeam cu prietenul meu catre spital si am trecut pe culoarea rosie a unui semafor din oras, bineinteles am fost sanctionat conform codului penal.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, mi-a fost suspendat, dupa cum am specificat mai sus, deoarece am trecut pe culoarea rosie a semaforului.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limbile Engleza si Italiana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am trimis o aplicatie de angajare acestui Departament.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost respins din nefericire in aceasta divizie de recrutare, insa acum cand scriu aceste randuri in acest CV, sper ca decizia conducerii sa fie una pozitiva in legatura cu CV-ul meu.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am factu acest lucru catre Spitalul Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Verdictul a fost unul pozitiv, adica 'Acceptat'.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pentru a-mi castiga traiul am lucrat la mai multe job-uri inainte sa ma documentez despre politie, precum: Sofer de autobuz si am lucrat ca si livrator la restaurantul Mc Donald's.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Primul argument clar si precis este ca am invatat destul de mult pentru acest Departament de politie, imi doresc foarte mult sa fac parte din acesta, acest Departament este unul foarte bine structurat, cu o conducere foarte buna ce poate face fata problemelor de zi cu zi, doresc sa fiu o persoana ce poate ajuta cetatenii din acest oras, sa fiu acolo unde trebuie mereu pentru a sari in ajutor si a fi de folos cetatenilor. Aici consider ca voi invata foarte multe lucruri de la inceput pana la sfarsit, nu imi doresc sa parasesc acest departament, luptand pentru oras si riscand cu propria viata. Pe viitor daca voi fi admis doresc sa ajut la stoparea tuturor ilegalitatilor din oras, sa reusim toti impreuna sa oprim fiecare transport de ilegalitati, crime si alte lucruri grave. Dupa cum am spus in aceste randuri pe care acum le scriu, doresc sa imi servesc tara si sa fiu la datoria ei oricand este nevoie!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In primul rand ma diferentiez de ceilalti aplicanti datorita gandirii si mentalitatii, dupa cum stim toti, nimeni nu poate sa fie la fel din punct de vedere al gandirii si al mentalitatii, sunt o persoana foarte activa si pot lucra inclusiv peste program, deoarece doresc sa ma implic maxim in aceasta meserie, daca CV-ul meu o sa fie acceptat, mai pot spune ca sunt diferit datorita faptului ca stiu sa raman increzator in orice situatie si sa raman calm intotdeauna este o situatie extra si bineinteles ca sunt in masura sa fac fata tuturor problemelor de zi cu zi din oras.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ma numesc Alex.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc in orasul Onesti din judetul Bacau.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Am inceput sa ma joc acest joc in 2014 cand a aparut, insa pe playstation, iar pe calculator cam din 2017 spre sfarsit, in momentul in care m-am apucat de FiveM.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Am inceput sa ma joc pe acest server din luna Iunie a anului 2021.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : In prezent am 109.25 ore jucate pe server, insa pe parcurs pana la raspunderea CV-urilor, voi creste considerabil numarul.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : ID-ul in joc este 20570.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, l-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații : In final doresc sa va multumesc foarte mult pentru timpul acordat CV-ului, va doresc o saptamana frumoasa!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png.a351daa4877c1ad604b86241b0918151.png
 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Abecedar Gheorghita, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share