Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Lupin Vlad [ vladdd / ID: 15503 ]


vladdd
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cojocaru Vlad
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am capatat multa experienta in timpul jucat pe server, imi dedic destul de mult din timpul meu liber si as fi activ pentru a ajuta persoanele atunci cand acestea au nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Vlad, am 18 ani si sunt elev la un liceu din Bucuresti. Eu ma consider o persoana corecta, cu simtul umorului, fiind dispus sa ajut pe oricine, atunci cand acesta are nevoie. In timpul meu liber imi place sa ma joc pe calculator diferite jocuri, dar de la descoperirea acestui server majoritatea timpului in care ma joc l-am petrecut pe acesta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lupin Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): vladdd
  • Ore jucate pe server: 830
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 5-6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un singur warn cand eram mai la inceput, acum aproximativ 4 luni, de la acel warn nu am mai avut alte sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 15503
  • Averea detinuta in joc: aprox 4 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider acest lucru.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca as face ceva diferit, as incerca sa ma implic cat mai mult si sa acord cat mai multa seriozitate acestei functii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu solutionarea ticketelor, cu ajutarea jucatorilor care au intrebari si a celor care sunt noi pe server si inca invata informatiile noi intalnite. Totusi, fiecare helper trebuie sa fie calm si corect in rezolvarea acestor probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share