Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] McCharty Bryan-Carter [ Vico / 14256 ]


Vico
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real:Vicoleanu Andrei 
Varsta reala:15 ani si 10 luni
Orasul unde traiti:Botosani
Cu ce va ocupati:elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ii ajut pe cei din jur cu absolut orice este posibil, atat IC, cat si OOC am ajutat persoane.Si am capatat o experienta suficienta incat sa ajut atat playerii noi cat si pe cei cu vechime si nu numai.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana sociabila , responsabila si cu cei 7 ani de acasa.Sunt o persoana care se poate adapta cu usurinta unor situatii noi, o persoana care mereu are zambetul pe buze si vede partea plina a paharului indiferent de situatie, o persoana care dintr-o situatie deloc favorabila face tot ce este posibil pentru a obtine un rezultat pozitiv. Sunt de fire o persoana calma care nu i place deloc sa se bage in treburile altora.

 

Informatii de pe joc:


Numele din joc (Buletin):McCharty Bryan-Carter
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Vico
Ore jucate pe server:1291
De cat timp jucati pe server:Ma joc pe aceasta comunitate din aprilie 2021
Cat timp acordati serverului pe zi:Undeva pe la 6 ore
Sanctiuni anterioare pe server:un ban provizoriu
ID-ul din joc:14256
Averea detinuta in joc:4.6kk+ cash
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , nu am avut 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu stiu sigur daca as putea face ceva diferit daca as avea functia, dar stiu ca voi ajuta comunitatea cu ce pot.Punand accent pe indrumarea jucatorilor noi , incercand sa le explic cum ar trebuii sa se comporte pe un server Advence Roleplay.Si mi-as dori ca persoanele ce gresesc intr-un roleplay sa inteleaga in urma explicatiilor ce a fost gresit si sa nu mai repete a doua oara aceasta greseala.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa de buna-starea server-ului si a jucatorilor.Un helper se mai ocupa cu ajutorarea playerilor indiferent de situatie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sunt de acord

Edited by Vico
Link to comment
Share on other sites

  • Vico changed the title to [ HELPER ] McCharty Bryan-Carter [ Vico / 14256 ]
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share