Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andy Cassano/Cluj[ID 3180]


andyucluj
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andy Cassano
  • Varsta reala: 20 de ani.
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca.
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu vânzarea produselor de tip Electrocasnice și cu accesorii It. Sunt Consilier Vânzări.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit funcția de helper deoarece imi place sa ajut oamenii, stiu sa vorbesc cu eii si imi place cu ce se ocupa un Staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt un băiat cu ce-i 7 ani de acasa si muncitor.Nu imi place sa stau pe spatele părinților și vreau sa fac ceva in viata asta! Sunt  persoana calma si imi place sa imi fac prieteni noi si sa ma inteleg bine cu eii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andy Cassano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Groparii.
  • Ore jucate pe server:1300 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 1 an si ceva pe acest server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde, pana acum am acordat 6-7 ore pe zii, dar daca o sa fiu in staff desigur o sa fiu activ mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri, n-are rost să mint.
  • ID-ul din joc: 3180
  • Averea detinuta in joc:Prelata, cap de tine, evo si inca 500k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, tot timpul i-am înțeles si stiu ca e greu sa fii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai multa atenție acestui server si in rest as ajuta pe oricine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta pe ceilalți din staff sa nu le fie greu. Ajuta pleyeri care au nevoie de ajutor sau de orice nelămurire.  Se ocupa cu tickete, si de fail-urile care sunt facute ca sa nu se mai ajunga la fail-uri. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share