Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vasquez Diego [Deac/ ID: 243]


Deac
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

  Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Deac David
  • Varsta reala: Varsta mea reala este de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Oradea.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sunt de parere ca, cunosc regulamentul server-ului foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana matura, capabila pentru varsta mea, determinata si saritoare in ajutor. Imi dedic timpul liber comunitatii, ajutand jucatorii noi, cunosc regulamentul server-ului si sunt activ. Server-ul este in crestere foarte mare in fiecare zi, persoane noi vin si cred ca acest lucru inseamna nevoia de membrii staff bine pregatiti care ii pot ajuta pe fiecare. Sunt o persoana caruia ii place sa cunoasca persoane noi, o persoana rabdatoare care incearca mereu sa aplaneze orice conflict. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David, toti prietenii imi spun Deac, am varsta de 17 ani, locuiesc in Oradea, sunt elev la liceu, sunt o persoana matura, calma, cu bun simt, perseverenta. Careia ii place sa ajute persoane si sa cunoasca persoane noi. Imi place sa joc baschet iar majoritatea timpului o petrec pe FiveM sau pe alte jocuri. Imi place sa cred ca persoanele cu care am interactionat pe comunitate au o parere buna despre mine. Cand iau in ochi un obiectiv sau un lucru nu renunt pana nu ajung la el, nu ma dau niciodata batut si am vointa foarte mare, care ma motiveaza sa muncesc pentru a imi atinge obiectivul luat in ochi.

 

  Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vasquez Diego
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Deac
  • Ore jucate pe server: 975
  • De cat timp jucati pe server: De 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da.
  • ID-ul din joc: 243
  • Averea detinuta in joc: 3.750.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, parerea mea este ca am avut doar interactiuni pozitive cu majoritatea jucatorilor de pe comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cred ca toti membrii staff fac o treaba perfecta si ca nu trebuie sa procedez diferit fata de ei. Orice problema care am avut-o ei m-au ajutat sa o rezolv cu rabdare. Ca si posibil viitor membru staff as incerca sa ajut toti playeri cu ore putine din primele lor ore sa inteleaga ce inseamna o comunitate Advanced RolePlay, sa ii indrum sa citeasca cu atentie tot regulamentul si sa le explic orice nu este clar pentru ei. Sunt de parere ca un jucator cand comite o greseala pe comunitate , sa inteleaga la final lucrul care la gresit si sa nu mai repete a doua oara aceeasi greseala. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu rezolvarea ticketelor, indrumarea jucatorilor noi, explicarea regulamentului, buna-starea serverului si a jucatorilor. Ca si membru staff trebuie sa ai un comportament adecvat, impecabil, saritor si bine dispus la tickete. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

+rep baiat cu mult roleplay in spate fiind fost membru al lui in organizatie cred ca merita o sansa in staff avand in vedere comportamentul lui intr-un roleplay   

Juarez always in our souls

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share