Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Marian Horatiu [ ☠ Tiësto ☠/ id: 952 ]


Spitfire
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marian Horatiu Catalin
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Köln Germania
  • Cu ce va ocupati: Asistent Medical
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi face placere sa ajut oamenii si petrec destul de mult timp pe server. Vreau sa ajut lumea in problemele pe care le va intampina, sa le explic daca gresesc cu ceva si nu respecta regulamentul. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma, imi place sa ma joc pe calculator, ma pot controla in situatii dificile deasemenea sunt o persoana deschisa si imi place sa ajut lumea cu ce pot. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marian Horatiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ☠ Tiësto ☠
  • Ore jucate pe server: 1178
  • De cat timp jucati pe server: De anul trecut din Noiembrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 4/5 ore iar in weekend undeva la 10 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, doua warn-uri. 
  • ID-ul din joc: 952
  • Averea detinuta in joc: 9,6 milioane, un Mercedes G Class, Pachetul Tesla, Doua dube, Un colorado, 5 masini clasa C. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut, mereu cand am gresit cu ceva am acceptat situatia.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut pe toata lumea sau cat de mult imi sta in putinta. M-as implica mai mult. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa de tickete, incearca sa ajute lumea care intampina probleme, rezolva tickete si in unele cazuri aplica si sanctiuni in caz ca un player incalca regulametul serverului. Le da sfaturi playerilor noi, dar si celor vechi.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share