Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Zgarcica Cezar Valentin [10328]


Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Zgarcica
  • 1.2 Prenume:Cezar Valentin
  • 1.3 Sex:M
  • 1.4 Vârsta:28
  • 1.5 Înălțime:1.80
  • 1.6 Greutate:75 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:VineWood Avenue
  • 1.9 Număr de telefon:067-7594


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar de nici o boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu ,am avut un accident cu motocicleta in urma careia am avut o intindere de ligament.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da, nu a fost o crima am fost arestat din cauza unei probleme cu orasul in care in baza de date a Politie Los Santos permisul meu de conducere nu era prezentat drept fiind valabil.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu , nu am consumat niciodata acest fel de substante.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, pentru depasirea limitei de viteza intr-o zona restrictionata la 100 Km/h
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da , detin un permis valabil de conducere a autovehiculelor.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da , sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, pot vorbii fluent in limba engleza .

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu , aceasta este prima data cand imi trimit CV-ul catre Departamentul Medical . 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am trimis.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu ,aceasta este prima mea meserie .
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu am trimis.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am lucrat in domeniul constructiilor pe o perioada de cinci luni. Am mai lucrat ca sofer de autobuz timp de doua luni.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu imi doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece unchiul meu era medic cand eu aveam varsta de 10 ani, el m-a motivat si mi-a oferit aceasta pasiune de a ajuta alti oameni , si de a le oferi intotdeauna ajutorul pentru a avea un oras mai linistit .In momentul in care ajuti un cetatean al orasului ai acel sentiment de bine in tine , sti ca ai salvat o viata si ca acea persoana ajunge in siguranta acasa la familia lui.De cand eram mic, parintii mei m-au educat si m-au invatat ca este bine sa ajuti persoanele indiferent cat de jenanta poate fi situatia in care ei  se afla , eu imi doresc sa ajut cetatenii orasului Los Santos pentru binele lor cat si pentru al meu . Sa stiu ca pot ajunge dupa tura acasa cu un sentiment bun , Si sunt dispus sa imi asum orice risc pentru aceasta meserie si sa arat loialitate Departamentului de Medici Los Santos.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Dupa parerea mea , nu ar trebuii sa existe diferentieri intre noi . Fiecare persoana , fiecare membru al Departamentului de Medici Los Santos este la fel . Toti membrii ar trebuii  sa se inteleaga intre ei si sa fim uniti la fiecare interventie , sa nu existe cearta sau neintelegeri in situatii tensionate unde presiunea aplicata pe noi din cauza gravitatii unui incident este foarte mare . Intre fiecare membru al Departamentului de Medici Los Santos ar trebuii sa existe o fratie , deoarece in unele situatii , unde-s multi puterea creste.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Cezar
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Brasov
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2016
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De doi ani.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: La wipe-ul actual 65
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:10328
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:2-4 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:1 Warn. acum 9 luni
  • 5.0 Alte informații:La wipe-ul trecut am avut 380 ore.
  • discord : Cezzarone#4343
Edited by Cezzarone
Link to comment
Share on other sites

  • Cezzarone changed the title to [CV] Zgarcica Cezar Valentin [10328]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share