Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Andrei Bacalbasa (54711)


Recommended Posts

 

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Bacalbasa
  • 1.2 Prenume:Andrei
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:30
  • 1.5 Înălțime:1.80
  • 1.6 Greutate:75kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:-


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:-
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: -
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:-
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:-
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,trecerea pe culoarea rosie a semaforului
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza,am trecut cu succes examenul cambridge si franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da,dar nu am fost atent la modul de exprimare la CV-ul trecut
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Santierist de profesie

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu vreau sa ma alatur in Departamentul Medical Los Santos deoarece am fost pasionat sa devin un medic si sa acord primul ajutor cetatenilor orasului Los Santos care au suferit de la un accident. Mie personal imi place foarte mult munca in echipa si chiar imi doresc sa ii ajut pe altii atunci cand viata lor este in pericol. Sunt o persoana calma,curajoasa si devotata. Imi doresc sa imi fac treaba cat mai bine pentru a avea un oras sanatos si fericit.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Cred ca nu ma diferentiaza multe fata de ceilalti candidati, dar vreau sa fac totul cat mai bine si sa nu va dezamagesc. Eu sunt o persoana care nu renunta niciodata pana isi reuseste ceea ce isi doreste, sunt un om respectos si am multa experienta in acest oras.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Cristian
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Buzau
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:2 ani
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 700
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:54711
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:min 3 ore pe zi
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:mai multe banuri multiple
  • 5.0 Alte informații:VA MULTUMESC PENTRU ATENTIA ACORDATA!!SPER SA FIU ACCEPTAT!

Link to comment
Share on other sites

-rep are 11 ani si nu este capabil (aplicatie copiata de la Ion Bacalbasa si nu are caracterul demn de roleplay) il cheama jhon teler

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share