Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Teodosie Nicu [ Runstarr / ID: 19110 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nicu
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Quality Designer @ Electronic Arts
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, regulamentul este pentru toata lumea si trebuie sa vezi pe toata lumea in mod egal, sa fi impartial indiferent de situatie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, citesc si recitesc regulamentul periodic pentru a ma asigura ca nu se schimba/adauga ceva nou fara sa stiu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca as putea ajuta in mod pozitiv serverul deoarece am experienta in functii similare si datorita faptului ca ma implic foarte mult in lucrurile care imi plac, doresc mereu sa fac locurile unde activez mai primitoare pentru toata lumea si imi place sa ajut si sa explic lucrurile in asa fel incat sa nu existe nelamuriri sau conflicte.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o fire calma, ajutatoare si prietenoasa care incearca mereu sa vada chestiile si din ochii celorlalti, invat repede si ma descurc in situatii mai putin placute. Daca fac greseli incerc sa nu le mai repet si incerc sa fiu o prezenta pozitiva pentru cei din jur.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Teodosie Nicu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Runstarr / flickamad #beast
  • Ore jucate pe server: 1132 de ore
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat acum vreo 3-4 ani si am revenit acum aprox 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie intre 2-3 ore, orarul variaza fiind ziua cat si noaptea, mai des noaptea dupa ora 00:00.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de cateva zile pentru esuarea de a sta intr-o factiune. (O situatie mai neplacuta din cauza pc-ului)
  • ID-ul din joc: 19110
  • Averea detinuta in joc: Nu am o avere foarte mare, ma orientez mai mult sa fac actiuni si rp cat timp sunt pe server decat sa farmez sau sa invart anumite afaceri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Probabil as deveni mai activ si as cauta sa invat de la membrii staff cu o experienta mai mare ca sa nu gresesc atunci cand apar situatii mai complicate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper trebuie sa ajute lumea atat cu informatii si sa se asigure de bunastarea playerilor atata timp cat este prezent. Trebuie sa lamureasca playerii in functie de problemele aparute si sa se asigure ca este impartial in orice fel de problema, iar in acelasi timp sa aiba argumente solide legate de deciziile luate si sa se asigure ca lumea intelege explicatiile pe care acesta le da, sa fie coerent si atent la detalii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share