Jump to content
×
×
  • Create New...

CV [Focaci Darius Vasile] [7657]


Foca
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Focaci
  • 1.2 Prenume:Darius Vasile
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta:22
  • 1.5 Înălțime:1,82
  • 1.6 Greutate:82
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Vinewood complex ap8 clasa d interfon 1.
  • 1.9 Număr de telefon:801-8423

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Medici ,am fost acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Petrolist,pescar,sofer autobuz avansat,scafandru miner.l

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu, Focaci Darius Vasile doresc sa ma alatur departamentului De Politie Los Santos deoarece abea am absolvit Academia de Politie Vasile Lascar si acum, dupa atatia ani de studiat medicina, doresc sa obtin un loc de munca in Departamentul de Politie al comunei in care stau, Los Santos. As avea nevoie de un loc de munca pentru a ma putea intretine singur, sa imi cumpar o casa, o masina, sa imi ajut fratele cu bani pentru facultate acum ca nu mai avem parinti dar si pentru ca foarte multi oameni incalca legea, ucid cu sange rece, etc in oras si as vrea sa pot sa contribui si eu la scaderea ratei infractionalitatii + sporirea nivelului de incredere deoarece sunt foarte calificat pentru a contribui la aceste lucruri. Cu aceasta fiind spuse, sper sa fiu acceptat in departament si sa am ocazia de a-mi dovedi abilitățile și cunoștințele .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu, Focaci Darius Vasile ma diferențez de ceilalți candidați prin studiile mele, gândirea mea, abilitățile mele, cunoștințele mele, ambiția mea si modul de a ma exprima si a comunica cu oamenii , colegii si orice alta persoana. Modul meu de a pune problema si de a atrage interesul mereu este de folos când trebuie sa calmezi un pacient sau sa ajuti un politist la o arestare. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Darius
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :22
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Alba Iulia
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Din 2015 gta online  five m din 2017.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Din august ma joc serios dar contul il am de mai mult timp.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) :615.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :7657
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :da
  • 5.14 Alte informații :Multumesc! :*
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share