Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tony Fentam [ Vulpe🦊 / ID: 29384 ]


Recommended Posts

 


Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Marinar Fluvial
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):
    Vreau sa dovedesc ca eu cu adevarat pot ajuta , atat playerii noi cat si cei cu mai multa experienta , si cand v-a veni momentul si ceilalti colegi din staff si vreau sa dovedesc mie si tuturor ca a mea greseala din trecut nu se v-a repeta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonio Valentin , lucrez ca si Marinar Fluvial , ma caracterizez prin a fi un gamer avid in mare parte a timpului, proaspat casatorit si parintele unui minunat baietel (toate datorita acestui server, acesta fiind locul in care m-am cunoscut cu sotia) , de gasca , serios la nevoie, calm si atent la detalii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Fentam
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vulpe🦊
  • Ore jucate pe server: 3289
  • De cat timp jucati pe server: Aprox. din 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 5 - 8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc: 29384
  • Averea detinuta in joc: Aprox 15 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din cate stiu si sper, nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: 
    Diferit fata de ce fac acum pe server? Tickete cat de des as putea, imi este foarte dor sa ajut oamenii si sa simti dupa ca ai facut o mica diferenta pentru acea persoana, iar ce as face diferit ca helper? Sincer ,nimic nou, doar mi-as face indatoririle , ticketele ce le pot rezolva , anuntare de bug-uri si alte probleme gasite in urma ticketelor si a ajuta lumea in general. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: 
    In mare am spus deasupra dar repet, sa rezolve ticketele ce se incadreaza in capacitatea lui ( comenzi / decision making / rank in staff) , sa sanctioneze daca ajunge sa fie necesar un player ce a incalcat regulamentul, sa ajute playerii cu info atat cat tin de server ooc, nu ic, si de gasirea si raportarea bug-urilor , exploit-urilor etc , sa raspunda la ticketele de pe discord daca pot ajuta cu ceva la acestea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

    PS: Pentru Bestial, atunci poate nu am avut barbatia sa imi cer scuze de fata cu toti dar acum chiar daca isi are sau nu rostul , imi cer scuze, si cum ai zis si tu atunci , voi promite ca nu se va repeta , motivul meu a fost unul pueril si vreau sa demonstrez maturizarea mea si ca pot ajuta, multa grija si va multumesc de rabdare!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share