Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sile Bonciu [Bonciuu/23147]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bonciu Cristian
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Branesti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece petrec destul de mult timp pe aceasta comunitate si cred ca am capatat suficienta experienta pentru a ajuta toti playerii sa isi perfectioneze roleplay-ul,de asemenea doresc sa imi dedic tot timpul liber acestei functii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Bonciu,sunt elev in clasa a 10-a si sunt pasionat de baschet,sport pe care il practic de 9 ani si asta m-a facut sa iubesc munca in echipa,de asemenea sunt foarte sociabil si imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu,totodata imi place sa ma joc pe calculator iar de cand am descoperit acest server imi petrec majoritatea timpului jucandu-ma pe el.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sile Bonciu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Bonciuu
  • Ore jucate pe server:990
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ 6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am nicio sanctiune.
  • ID-ul din joc:23147
  • Averea detinuta in joc:In jur de 3 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sincer,nu as putea face ceva diferit fata de ceilalti helperi dar as incerca sa ajut cat mai multi playeri in special playerii mai noi care nu se descurca asa bine pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa de ghidarea jucatorilor,rezolvarea problemelor si de aplicarea sanctiunilor daca este cazul.In acelasi timp el trebuie sa fie foarte calm si sa aibe foarte mare rabdare deoarece el oglindeste comunitatea acestui server. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share