Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adrian Popescu [ KiLLeR_MzQ / ID: 45754 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Adrian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred că sunt potrivit pentru această funcție, deoarece sunt o persoană înțelegătoare și abordez fiecare problemă cu calm. Îmi petrec majoritatea timpului pe server și doresc să ajut cât mai mulți jucători în dificultate, rezolvând problemele cu care se confrunta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Adrian, sunt din Timisoara, si sunt pasionat in mare parte de Gaming.Consider ca sunt o persoana calma, intelegatoare si sociabila, care nu se enerveaza foarte usor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adrian Popescu.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Frenzy.
  • Ore jucate pe server: 1244.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi , dar in general intre 3-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am doar 2 warnuri ( unul este pentru "Low effort rp" acordat in data de 30.08.2023 si celalat este pentru "Condus non-rp" acordat in data de 03.10.2023).
  • ID-ul din joc: 45754
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 7 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu  as face ceva diferit in special, dar, as incerca sa-mi dedic cat mai mult timp petrecut pe server rezolvand ticketele si cu siguranta as avea grija ca orice jucator sa aiba un rp cat mai corect fara probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca  un helper se angajeaza in rezolvare ticketelor, fie ele pe joc sau pe discord, ajutand jucatorii cu problemele pe care le intampina, explicarea gresilelor pe care acestia le fac , si cu siguranta raspuzandu-le la intrebari.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share