Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Luca Petre ( LucaJpn / ID: 10968)


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca 
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta facuta atat pe server cat si pe comunitate si as putea face fata la aceasta functie. Pe langa asta eu nu actionez de capul meu si verific de mai multe ori inainte sa fac un lucru pentru a fii sigur ca il fac in mod corect.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma cheama Luca si sunt din orasul Bucuresti. Sunt pasionat de masini si in timpul liber imi place sa ma joc pe calculator si sa ma plimb cu masina cu prietenii mei. Sunt un om creativ, calm, cu spirit de gluma si imi place sa invat lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luca Petre
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Luca Jpn
  • Ore jucate pe server: 1300
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 2 ani si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: avand in vedere ca vine vara pot oferii 6-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warn uri acum un an si ceva si un ban pentru coruptie pentru ca mi-am uitat niste truse de cand eram in politie in depozit
  • ID-ul din joc: 10968
  • Averea detinuta in joc: Momentan destul de mica, cateva masini si vreo 100.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am incercat cat de mult posibil sa ma impretenesc cu toata lumea. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu pentru ca nu am avut de ce.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu exact ce as face diferit dar cu siguranta m-as dedica cat mai mult posibil pentru ca privesc acest lucru cu un fel de admiratie. As incerca sa ascult parerea fiecarui jucator care are nevoie de ajutor sau are intrebari atat in-game cat si pe discord si as fii cat de corect posibil pentru a tine totul sub control.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are atributia de a se ocupa de nelamuririle sau probleme jucatorilor de pe server, indrumarea celor noi care nu stiu anumite lucruri, ascultarea de gradele superioare si are grija si de serverul de discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share