Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Calabria Kheops` [70338]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Kheops
1.2 Prenume: Calabria
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 24
1.5 Înălțime: 1.93
1.6 Greutate: 85kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: - 
1.9 Număr de telefon: 976-3775
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Cu siguranta !
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru asa ceva.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, o singura data, deoarece eram nou in oras si nu detineam o licenta pentru pescuit asupra mea, cand pescuiam.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, in nici un caz.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sigur.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, niciodata.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur !
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu, nu am.
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Chiar nu am mai trimis.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -  
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, aceasta este prima data.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Casier in cadrul unui magazin de haine / Tattoo artist / Vanzator la gunshop / Vanzator la benzinarie.
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Dorința mea de a mă alătura Departamentului de Poliție, provine dintr-o pasiune profundă pentru menținerea ordinii și siguranței în comunitate. Consider că este responsabilitatea mea să contribui activ la asigurarea unui mediu sigur pentru toți cetatenii orasului. Îmi doresc să fiu parte a unei echipe dedicate și profesioniste, care să pună în aplicare legile și să ofere asistență în situații de urgență. În plus, sunt motivat de dorința de a învăța și de a crește în cadrul acestei profesii, dezvoltându-mi abilitățile de comunicare, managementul conflictelor și rezolvarea problemelor în timp real. Prin implicarea mea în departamentul de poliție, sper să aduc o contribuție pozitivă la experiența de joc a comunității și să contribui la construirea unei atmosfere prietenoase și sigure pentru toți participanții.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Ce mă diferențiază de ceilalți candidați pentru Departamentul de Poliție, este abordarea mea proactivă și gândirea strategică în rezolvarea problemelor. Cu o experiență anterioară în gestionarea situațiilor tensionate și în lucrul în echipe diverse, sunt capabil să aduc o perspectivă nouă și inovatoare în abordarea problemelor din oras. Capacitatea mea de a comunica eficient și de a lucra în colaborare cu ceilalți în timpul situațiilor de stres mă califică pentru a fi un membru valoros al Departamentului de Poliție, contribuind la creșterea eficienței și eficacității operațiunilor.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Andrei 
5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 17 ani.
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
5.4 De când vă jucați GTA V? : 2 ani si 8 luni.
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Nu stiu un timp exact, estimativ 3 4 luni.
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) :
5.7 Ce ID aveti in joc? : 70338
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu (Da)
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu (Da)
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu (Da)
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu (Da)
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
5.14 Alte informații : - 
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share