Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Robert Razvan [RBX/ ID: 13474]


Recommended Posts

Informatii din viata reala
 

Numele real: Robert
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti
: Bistrita
Cu ce va ocupati: Sunt elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie
?: Desigur !
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?
: 9,5/10
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie, deoarece imi place aceasta functie, imi place sa ajut lumea si sunt foarte serios cand trebuie.
Descrierea dumneavoastra
(Minim 20 cuvinte): Salutare, ma numesc Robert, prietenii mei in mediul online imi spun RBX, sunt elev in clasa a-9-A si sunt pasionat de jocul GTA-V respectiv FiveM, practic un sport de contact si imi place sa fac caterinca, dar nu in cazul in care nu este nevoie, cand trebuie sunt serios.



Informatii de pe joc:


Numele din joc
(Buletin😞 Robert Razvan
Numele din joc
(Steam, cel care apare pe chat😞 RBX
Ore jucate pe server: 3100
De cat timp jucati pe server
: In jur de 3 ani.
Cat timp acordati serverului pe zi: 6-10 ore.
Sanctiuni anterioare pe server
: 3 ban-uri de meta
ID-ul din joc: 13474
Averea detinuta in joc: 2M
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc
?: Din punctul meu de vedere nu cred ca am o asemenea reputatie.
Ati avut altercatii
, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, am avut o discutie cu Laur in trecut, dar in momentul de fata din punctul meu consider ca am rezolvat problema respectiva 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face ceva diferit in aceasta functie, deoarece decid ca toata lumea in aceasta functie isi face treaba cum trebuie, dar probabil voi fi mai corect fata de unii si mai intelegator si 100% nu voi abuza de functia primita, deoarece imi doresc foarte mult de a ajunge in echipa administrativa
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER
: Cu explicarea greselilor facute pe server, cu sanctiuni si cu nelamuririle playeri-lor
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta
? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna
/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share