Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bellzebut Francesco [3097]


Honor77
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bellzebut
  • 1.2 Prenume:Francesco
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:27 de ani
  • 1.5 Înălțime: Am inaltimea de 1.80.
  • 1.6 Greutate:Am in jur de 75 de kg.
  • 1.7 Naționalitate: Sunt de origine Italiana dar am mama din Romania mai exact din zona Moldovei.
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 775-6791

     INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da deoarece nu am avut nicun antecedent mai grav de o amenda.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Din fericire,nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: La fel,nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Cum am spus si mai sus nu am avut antecedente mai grave de o amenda.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Din fericire, nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am consumat niciodata aceste substante deoare nu fac bine sanatatii mele.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit odata o amenda de 20,000 de mii daca tin bine minte pentru depasirea vitezei legale deoarece ma grabeam sa ajung la spital unde mama mea era internata.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur ca da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Din nefericire o singura data a fost suspendat deoarece am depasit pe linie dubla continua.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Inafara de Romana mai stiu si:Italiana,Engleza si putina Franceza.

    INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da,acum doua luni.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul aplicatiei a fost pozitiv.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Din pacate nu mi-au permis lunile.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai lucrat ca: Santierist,Sofer de autobuz si Sofer avansat.

    ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur acestui departament de deoarece visez de mic sa fiu de partea dreptatii mai ales ca in copilarie tatal meu a fost atacat aproape fatal de catre niste oameni foarte periculosi in Italia.Din aceasta cauza am ramas cu sechele si am jurat din acel moment ca o sa pedepsesc fiecare om de acest tip.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia mea sunt,poate,putin mai deosebit din pricina sumedeniilor de aptitudini pe care le detin unele dintre ele ar fi:Adaptare usor la probleme, sarguinta,punctualitatea,calmul,rabdarea si multe altele.Dar si din cauza ca invat repede si stiu sa pun in practica tot ce invat de mai marii mei.

    ( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : Tocmai ce am implinit varsta de 16 ani,pe 21 decembrie.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bacau.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : GTA V ma joc de aproape 2 ani dar Fivem de doar un an.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc pe acest server de 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : Am in jur de 130 -140 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3097
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da,desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Desigur ca da.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pe atentia acordata si sper ca v-am fost pe plac!
Link to comment
Share on other sites

In Character (IC):

Domnule/Doamna Bellzebut Francesco, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share