Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marcel Chalappa [6362]


xJacK47
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Chalappa
  • 1.2 Prenume:Marcel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:20 de ani
  • 1.5 Înălțime:1.85 metri
  • 1.6 Greutate:100 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă: 4, ECLIPSED ET. 15 [Clasa A]
  • 1.9 Număr de telefon: 036-3993

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nicio boala cronica/fizica.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am facut infractiuni.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut, nu fumez si nu am fumat niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, coduc de la varsta de 18 ani.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu mi-a fost nicio data suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, conosc destul de bine limba engleza deoarece am locuit in Anglia o perioada destul de lunga de timp.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Da, una dintre ele a fost acceptata si am cazut testele, iar cealalta a fost respinsa.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pana acum nu am avut nicio slujba. De curand am terminat studiile si imi doresc sa devin politist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa fac parte din Departamentul de politie Los Santos, deoarece, din exterior pare sa fie un departament bine antrenat cu persoane diplomatice si calduroase. Totodata doresc sa fac parte din Departamenul de politie Los Santos, deoarce inca de mic copil visam sa ajung politist ca sa pot ajuta oamenii si sa pot aplica legea asupra infractorilor. Ma consider o persoana destul de dedicata si implicata incat sa-mi iau in calcul acesta meserie pe tot restul vietii mele.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca ma diferentiez fata de ceilalti candidati prin aptitudinile, abilitatile si calitatile mele personale. Inca de mic mi-a placut sportul si am facut un sport de contact timp de 8 an, ceea ce zic eu ca m-ar ajuta pe viitor in acest domeniu. Ma consider o persoana amabila, cu bun simt, respectoasa si bine crescuta. Sunt un om creativ si cu initiativa de munca, totodata consider ca pot sa ma integrez foarte usor intr-un mediu cu oameni noi.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Sergiu
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Deva
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De aproximativ 1 an.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : M-am apucat pe la finalul anului 2019, dar am luat pauze.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 433
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 6362
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații : Multumesc anticipat !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share