Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Joey Yosemite [ cosM1n / ID: 52 ]


cosM1n
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cosmin
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Moreni
  • Cu ce va ocupati:Momentan cu nimic.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur,altfel nu aș mai aplica.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider că merit această funcție,deoarece cunosc foarte bine regulamentul,sunt un jucător destul de vechi pe acest server.Nu dețin sancțiuni în privința RolePlay-ului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoană serioasă,dar și cu simțul umorului.Am dezvoltat o pasiune pentru acest mod de joc,FiveM,mai ales pe parte de RolePlay,mă regăsesc în acest tip de joc,sunt un împătimit al mașinilor,de aceea am și făcut un project car din mașina personală.Când m-am apucat de acest lucru,a început cu lucruri minore,o folie,un eleron..etc.Dar pe parcurs am dezvoltat o super pasiune pentru acest lucru,acest fapt a dedus la legarea unor noi prietenii,este destul de frumos să împarți cu diferiți oameni aceeași pasiune.Între timp am fost ”recrutat” în grupul ”opasiuneceneleagă”,iar dacă ve-ți avea onoarea de a veni la un ”Car Meet”,mă găsiți la standul ”opasiuneceneleagă”,sub numele de ”SmoKe”.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Joey Yosemite
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ZeN
  • Ore jucate pe server:30,dar nu știu de ce sunt atât de puține.
  • De cat timp jucati pe server:5 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu este cazul.
  • ID-ul din joc:52
  • Averea detinuta in joc:În jur de 70.000$ și vreo 5 mașini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Aș asculta toate problemele player-ului respectiv,cap-coadă,iar după voi face tot posibilul să fie rezolvată,este foarte frumos sentimentul atunci când un player îți mulțumește și îți garantează că va face tot posibilul să nu se mai repete acea problemă.Desigur,toate aceste lucruri spuse cu un ton calm și sigur pe tine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper,din punctul meu de vedere se ocupă cu ajutarea noilor playeri cu tot ceea ce li se cere,rezolvarea problemelor mai minore..Un helper trebuie să fie indiferent în orice situație. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Dacă aici se găsesc informații false,DA.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share