Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marcel Hoinaru [ HappyDUDE / 7977 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Narcis Gabriel
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati: Lucrez ca și QA Tester
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că această funcție mi s-ar potrivi bine deoarece am experiență în ceea ce privește o funcție de membru staff, ajutând jucătorii și rezolvarea problemelor de zi cu zi întâmpinate pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu aș putea să mă descriu foarte mult pentru că sunt un tip modest dar în câteva cuvinte sunt un om destul de calm, corect.. cu foarte mult bun simț și respectos, îmi place să ajut oamenii în general.. chiar și când nu este cazul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marcel Hoinaru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): P1NgUxD
  • Ore jucate pe server: 422.25
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 4 luni cred
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore, în funcție de servici
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am luat un ban acum ceva timp, 3 zile pentru afk în rp cu poliția (am discutat după cu respectivul admin și mi-a explicat faptul că statul afk la pescuit se pedepsește, nu eram ”călit” pe-atunci, încă învățam cum funcționează lucrurile în această comunitate). Am mai avut un kick primit la un ticket (eram într-o situație de roleplay, polițiștii se împușcau, am văzut un polițist că, căra pe cineva, eu fiind medic.. nu am observat că a apărut și un admin și am spus o frază de genu ”repede repede, ne omoară” dar pe un ton mai dubios și asta l-a făcut pe admin să creadă că trollez dar nu asta fusese intenția).
  • ID-ul din joc: 7977
  • Averea detinuta in joc: 3,7 milioane în bancă și 4 mașini dar nu cred că vre-o mașină depășește 100k (doar dacă vine vorba de tunning)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred că aș face ceva diferit pentru că deja membrii staff sunt destul de maturi și au un bun simț incredibil chiar și în anumite situații mai ”încinse”, doar aș putea da o mână de ajutor să se mențină această manieră de profesionalism.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu ajutarea jucătorilor atât pe server cât și pe discord (mă refer la tickete), ajutarea jucătorilor noi să înțeleagă mai bine această comunitate și să se poată integra fără probleme și de a menține acest server fără oameni toxici / trolleri etc..
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share