Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sebastian Becsenescu [ namcasa / ID: 190]


namcasa
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian Bekmezci
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dupa o perioada foarte lunga petrecuta pe server cu pauze am vazut jucatori / membrii staff care vin si pleaca si consider ca am destula experienta la momentul actual pentru a ma incadra.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt student la informatica deci viata mea se modeleaza in jurului calculatoarelor, glumesc cu cine imi permit in limita bunului simt si incerc sa ma adaptez oricarei situatii indiferent de impedimente . Aici pe server am cunoscut o groaza de oameni care la momentul actual imi sunt foarte buni prieteni IRL.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sebastian Becsenescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): n-am casa
  • Ore jucate pe server: 585
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban permanent cerut in urma unei frustrari la barbut, 1 ban provizoriu coruptie
  • ID-ul din joc: 190
  • Averea detinuta in joc: 1mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: La inceput posibil sa fi avut o reputatie mai proasta datorita caracterului meu dar am incercat sa ma schimb in timp.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa gasesc problemele cele mai comune si in cazul in care exista solutii pe care jucatorii fara accese le pot folosi le-as anunta zilnic pe discord/chat joc. Nu pot spune ca as face mare lucru diferit fata de actualii membrii staff deoarece consider ca majoritatea fac o treaba excelenta. Foarte rar fac un ticket si timpul de raspuns e mai mare de 3-5minute
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii se ocupa cu solutionarea problemelor dar si cu evitarea unor situatii discomfortante. Un helper se ocupa de situatii care deranjeaza RP-ul si previne alte situatii neplacute in primul rand primul rand fiind obiectiv indiferent de persoanele prezente la ticket. Asigura jucatorilor un timp calitativ pe server si arata oamenilor calitatea persoanelor ce au grija de comunitate
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by namcasa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share