Jump to content
×
×
  • Create New...

[ AJUTOR ] Castellano Pablo [ Cipri / ID: 455 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Număr real: Ciprian Matei
  • V arsta reala: 16 ani
  • O rasul unde traiti: Craiova
  • C u ce va ocupati: Elev
  • S unteti de acord ca trebuie sa sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur !
  • C unulasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • D e ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca de-a lungul timpului pe care l-am petrecut pe server atat IC cat si OOC,invatand din greseli si din lucuruile bune,am invatat cum trebuie gestionate anumite momente de tensiune si cum ar trebui sa se procedeze corect in anumite situatii.
  • D escrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Ma numec Cipri,am 16 ani,sunt elev la ,,Liceul Teoretic Henri Coanda,, din Craiova,imi place foarte mult sa-mi ocup timpul cu sport si jocuri pe calculator,axandu-ma mai mult pe FiveM,sunt un baiat simplu,sociabil si pus pe caterinca,dar pot fii foarte serios si ambitios cand este vorba de lucruri serioase.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Castellano Pablo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cipri
  • O re jucate pe server: 1247+
  • D e cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani.
  • C at timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii,5-6 ore,iar in Weekend ajung si la 10-11 ore.
  • S anctiuni anterioare pe server: 1 WARN pentru Condus NON-RP.
  • I D-ul din joc: 455
  • A verea detinuta in joc: Aproximativ 1.500.000
  • V a stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • A ti-ai avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • C e ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai activ si mult mai atent la ceea ce se petrece in jurul meu,as incerca sa ajut mult mai mult comunitatea si sa fiu mai activ pe chat,tot timpul liber mi l-as dedica pe server ajutand playerii cat si cei noi pentru a intelege cat mai bine regulamentul.Stiu ca am mai fost acceptat si nu am reusit sa dau dovada de ceea ce pot,probabil emotiile sau poate nu am fost bine pregatit,tocmai de asta revin cu o cerere de data asta fiind mai pregatit,vreau sa dau dovada ca pot.
  • C u ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un HELPER ajuta mentinerea serverului in liniste,facand tickete pe server cat si pe discord,raspunde la intrebarile pe chat.Un HELPER se ocupa si cu indrumarea playerilor la orice problema sau nelamurire care se iveste,inainte de a acora o sanctiune in functie de gravitatea celor intamplate trebuie sa se asigure ca cel ce a gresit a inteles si ca nu o sa se mai intample,definind termenul de  ADVANCED RP.
  • A veți posibil de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da !
  • E ști de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share