Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dr.Odd [Odd / ID: 1367]


Dr.Odd
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Razvan Emanuel 
  • Varsta reala: 17 ani,aproape 18 
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati: Sunt Elev in clasa a XI-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt total deacord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie,deoarece sunt capabil si serios in aceasta treaba,am mai fost staff pe alte servere,pe unul dintre ele am stat 4 luni in staff.Mi se pare frumoasa treaba ca si staff pe server,si faptul ca tu ajuti oamenii si ii sanctionezi pe cei care incalca regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut!Sunt Razvan traiesc in Iasi si am 17 ani.In timpul saptamanii cand nu este vacanta,ma duc la scoala,cand am weekend sau vacanta fac tot felul de lucruri care sa ma distreze.Pasiunile mele sunt: fotbalul,jucatul pe PC,sala etc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sile Corduneanu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dr.Odd 
  • Ore jucate pe server: Detin 430 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: De aproape 11 luni,am inceput sa joc dinainte de wipe ul acesta.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:3-4 ore pe zii cand am scoala,pot si mai multe in timpul liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am doar un warn,nu fac probleme in general.
  • ID-ul din joc: 1367
  • Averea detinuta in joc: 25 fplay coins,300-400k momentan,si am mai avut un milion,dar l am pierdut.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu situ ce as putea face diferit inafara de a ajuta oamenii si de a le explica ce gresesc respectivilor care incalca regulamentul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa fie in regula server-ul,sa nu existe probleme,ajutarea oamenilor si sanctionarea celor care incalca regulametnul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share